Aktualności

Żel intymny YES - próbki, 2017-12-06

Teraz do każdego zamówienia dodajemy próbki żelu intymnego Yes!
7ml żel intymny nawilżający: na bazie wody i na bazie olejów roślinnych.Lubrykanty ‘Yes’ to pierwsza na świecie certyfikowana linia naturalnych, nawilżających żeli intymnych o innowacyjnej recepturze, opartej na zatrzymujących wodę polimerach z lnu.
Yes, jako pierwszy lubrykant, otrzymał certyfikat organiczności British Soil Association, który jest gwarancją naturalnego składu oraz wysokiej jakości i przejrzystości produkcji.
Yes zapewnia optymalne nawilżenie, regenerację i ochronę delikatnej błony śluzowej miejsc intymnych gwarantując codzienny komfort oraz dyskretną wilgotność podczas zbliżenia.
W Yes składniki roślinne zastąpiły tradycyjne silikony i glicerynę, zazwyczaj obecne w lubrykantach. Wyeliminowane zostały także substancje chemiczne, zazwyczaj odpowiedzialne za podrażnienia i alergie. Jest to więc idealny produkt dla osób wrażliwych na obecność syntetycznych dodatków. W lubrykantach Yes nie znajdziemy: parabenów, SLS, gliceryny, glikoli, oleju mineralnego, benzoesanu sodu, wyciągu z pestek grapefruita, silikonów.
Lubrykanty intymne Yes występują w wersji wodnej i olejowej.

Powrót