Kastylijskie mydło w płynie - lawendowe 237ml

Dr Bronner's Organic Lavender Castile Liquid Soap

cena: 32,90 zł
marka: Dr Bronner's poj: 237ml Dostępny

Mydło kastylijskie wytworzone na bazie organicznych olejów roślinnych, w tym oliwy z oliwek, oleju jojoba, kokosowego oraz konopnego. Mydło dobrze się pieni a po umyciu skóra jest odświeżona i aksamitnie miękka. Dodatkowe składniki to olejki eteryczne – to dzięki nim właśnie mydła Dr Bronnera mają tak przyjemne, intensywne zapachy.

Mydło występuje w postaci skoncentrowanej, stąd zaleca się rozcieńczenie przed użyciem w proporcji 1 część mydła w płynie do 3 części wody. Świetnie sprawdza się jako płyn pod prysznic, mydło w płynie do rąk lub mydło do golenia, a może nawet zastąpić szampon lub pastę do zębów.

Mydła przeznaczone są głównie do higieny osobistej, chociaż liczni użytkownicy i fani Doktora Bronnera zachwalają inne zalety niepozornego produktu: z powodzeniem sprawdza sie jako uniwersalny płyn do ręcznego prania tkanin delikatnych, płyn do prania w pralce, środek do mycia i sprzątania domu, delikatny płyn do mycia owoców, oraz jako nietoksyczny szampon dla zwierząt (drzewo herbaciane i lawenda odstraszają pchły). Rozcieńczone w większej ilości wody, mydło sprawdza się także jako środek odstraszający insekty w domu i w ogrodzie.
Ponieważ mydło Dr Bronnera jest biodegradowalne, może być bezpiecznie wykorzystywane jak środek myjący i piorący na łonie natury, na biwakach, pod namiotem, na jachcie, bez obawy o zanieczyszczenie środowiska.

  • usda
  • vegan
  • leaping_bunny
Składniki (INCI)

Water, Saponified Organic Coconut & Olive oils (w/ retained Glycerin), Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Organic Lavandin & Lavender Oils, Citric Acid, Vitamin E. *Certyfikat Sprawiedliwego Handlu wydany przez IMO).

Kastylijskie mydło w płynie - lawendowe 237ml

oto, co kupili inni razem z tym produktem:

poznaj inne kosmetyki z tej linii:

poznaj podobne produkty